Bourdon, Gent, (Attr.) 'Vermeil Ciborie', Neogotische stijl, zilver. 1,522kg.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Bourdon, Gent, (Attr.) 'Vermeil Ciborie', Neogotische stijl, zilver.

Het ciborie heeft geen merken voor zilversmid, gehaltestempel of garantiemerk. Verscheidene tests op verschillende plaatsen wijzen op een massief zilveren ciborie.
De stijlelementen, en typische afwerking, gecombineerd met email plaquettes op de voet verwijzen in de richting van Bourdon in Gent.

Totaal brutogewicht: 1,522kg.

39 cm

18 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

27980

The cross on top of the lid is a replacement.

Een antieke houtsculptuur en rijk gepatineerde figuur van Jezus Christus. (c.1900)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 240 - 340

Célestin DE KEUKELAERE (1800-1883) 'Kelk' zilver, Het leven van Christus, 19de eeuw. 694g.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een fijn wijwatervat 'Christus vastegebonden aan de kolom', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Koorkap, een paar dalmatieken en twee Romeinse Kazuifels, Borduurwerken.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een reliekenkast met een relikwie van een voet, gemerkt V.M. Bach Cedron, gedateerd 1768.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een wijwatervat met engelenfiguren en een schelp, Barokke stijl, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek wijwaterevat, brons, circa 1400.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500