Titel | Bourdon, Gent, (Attr.) 'Vermeil Ciborie', Neogotische stijl, zilver. 1,522kg. |
Hoogte | 39 cm |
Diameter | 18 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 1.500 - € 2.500 |
Lot ID | 27980 |
The cross on top of the lid is a replacement.
Een antieke houtsculptuur en rijk gepatineerde figuur van Jezus Christus. (c.1900)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een wijwatervat met engelenfiguren, gepatineerd en verguld brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Célestin DE KEUKELAERE (1800-1883) 'Kelk' zilver, Het leven van Christus, 19de eeuw. 694g.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een fijn wijwatervat 'Christus vastegebonden aan de kolom', gepatineerd brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Koorkap, een paar dalmatieken en twee Romeinse Kazuifels, Borduurwerken.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een reliekenkast met een relikwie van een voet, gemerkt V.M. Bach Cedron, gedateerd 1768.
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000