Titel | Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Zilver cuppa, verguld messing. 19de eeuw. |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 800 - € 1.200 |
Lot ID | 27978 |
Henricus De Curte (1821-1868) 'Ciborie', Zilver. Gent, 19de eeuw. 528g.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Célestin DE KEUKELAERE (1800-1883) 'Kelk' zilver, Het leven van Christus, 19de eeuw. 694g.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Twee dalmatieken, goudbrokaat versierd met cabochons. Bijgevoegd een koorkap met IHS logo.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een paar wijn en water misampullen, verguld metaal met cloisonné email. Neogotiek.
Schattingsprijs: € 300 - 500