Henricus De Curte (1821-1868) 'Ciborie', Zilver. Gent, 19de eeuw. 528g.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Alle onderdelen gemerkt met meesterteken voor Henricus De Curte. (W.V. Dievoet, C1.037).
Verder geen gehaltestempels gevonden.

19de eeuw.
Totaal brutogewicht: 528g.

29 cm

14 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

27976

Een antieke houtsculptuur van een engel, polychromie, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een ciborie, verzilverd metaal. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee miskelken met een zilver cuppa, op een verzilverde en koperen basis.

Schattingsprijs: € 400 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een ovaal reliekenkader met relikwieën voor Paus, Heiligen, Maagden en Martelaars, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pierre DEFILLET (1787-1868) Een Ciborie, zilver en vermeil. Leuven. 621g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 240 - 340