Titel | Henricus De Curte (1821-1868) 'Ciborie', Zilver. Gent, 19de eeuw. 528g. |
Hoogte | 29 cm |
Diameter | 14 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot ID | 27976 |
Twee miskelken met een zilver cuppa, op een verzilverde en koperen basis.
Schattingsprijs: € 400 - 500
Een paar wijn en water misampullen, verguld metaal met cloisonné email. Neogotiek.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een ovaal reliekenkader met relikwieën voor Paus, Heiligen, Maagden en Martelaars, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 800 - 1.200