Titel | Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg. |
Hoogte | 35 cm |
Diameter | 16,5 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 3.000 - € 5.000 |
Lot ID | 27975 |
Twee dalmatieken en drie Romeinse Kazuifels, Dik goudbrokaat en borduurwerken.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een wijwatervat in Barokke stijl, Engelenfiguren en een crucifix. Verzilverd brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een wijwatervat met engelenfiguren, gepatineerd en verguld brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antiek kruisbeeld, brons in Lodewijk XV stijl met wortelhout fineer.
Schattingsprijs: € 300 - 500