Verras me
Terug naar account
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
6 november 2024

Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Omschrijving van het lot


Een uitzonderlijke fijn Neogotisch ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg. 

Uitzonderlijke fijne gravures met afbeeldingen van: 
Voet: Simon, Mattheus, Judas Thaddeus, Jacobus Minor, Pilippus en Bartholomeus.
Cuppa: Jacobus Major, Petrus, Paulus, Johannes, Thomas en Andreas. 
Deksel: Jesus Christus, Spes, Mater Dei (Maagd Maria), Chartias, Jozef en Fides. 

Verder met een inscriptie: 'Calicem salutaris accipiam et nomen Domini invocabo.'

Frans exportmerk voor zilver (Mercure, 1ste gehalte zilver). 
Frans makersmerk 'V+F'. 

Bruto gewicht: 1,357kg. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.

Hoogte

35 cm

Diameter

16,5 cm

Veilingsdatum

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

Lot ID

27975

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.
Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Twee dalmatieken en drie Romeinse Kazuifels, Dik goudbrokaat en borduurwerken.

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een wijwatervat in Barokke stijl, Engelenfiguren en een crucifix. Verzilverd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

RELIGIEUS
Een grote monstrans met een relikwie van het 'Heilig Kruis', De Ligno Cruxis, DNJC.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

RELIGIEUS
Een wijwatervat met engelenfiguren, gepatineerd en verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

RELIGIEUS
Een antieke houtsculptuur van een engel met vleugels.

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een antiek kruisbeeld, brons in Lodewijk XV stijl met wortelhout fineer.

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 600

RELIGIEUS
Henricus De Curte (1821-1868) 'Ciborie', Zilver. Gent, 19de eeuw. 528g.

Schattingsprijs: € 400 - 600