Bourdon, Gent (Attr.) 'Vermeil Kelk', Neogotische stijl, zilver. 793 gram
6 november 2024

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Het ciborie heeft geen merken voor zilversmid, gehaltestempel of garantiemerk. Verscheidene tests op verschillende plaatsen wijzen op een massief zilveren ciborie.
De stijlelementen, en typische afwerking, gecombineerd met email plaquettes op de voet verwijzen in de richting van Bourdon in Gent.

Totaal brutogewicht: 793 gram

22 cm

17` cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

27972

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twee Vieux Paris porseleinen tafelwijwatervaten, Christus aan het kruis, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtsculptuur en rijk gepatineerde figuur van Jezus Christus. (c.1900)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke houtsculptuur van een engel, polychromie, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Missale Romanum, 20de eeuw. Bijgevoegd 'Antiphonarium Romanum, 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Neogotische kelk, verguld messing met een email plaquette. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340