Titel | Jan Jacobus VERMANDELE (1788-1859) 'Kelk, Barokke stijl' Vermeil, Gent. 738g. |
Hoogte | 28,5 cm |
Diameter | 17,5 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 1.200 - € 1.800 |
Lot ID | 27971 |
Twee miskelken met een zilver cuppa, op een verzilverde en koperen basis.
Schattingsprijs: € 400 - 500
Pierre DEFILLET (1787-1868) Een Ciborie, zilver en vermeil. Leuven. 621g.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Jan Jacobus VERMANDELE (1788-1859) 'Kelk, Barokke stijl' Vermeil, Gent. 738g.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een antiek kruisbeeld, brons in Lodewijk XV stijl met wortelhout fineer.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Zilver cuppa, verguld messing. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200