6 november 2024

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Jozef WETS (1808-1887) 'Stralenmonstrans' zilver, barokke stijl. 19de eeuw.

Markersmerk voor Josephus Bartholomeus Wets (Leuven (Belgium), 1808-1887). (W.V. Dievoet - I1.042).
Dubbele Janus, 2de gehalte zilver, 833/1000. 1832-1869.
Verder ook gemerkt 'WETS'.
Gehelmde Minerva. 1832-1868.

Stralen gemaakt uit messing.
Totaal brutogewicht: 2,310 kg.

21 x 32 x 64 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

27970

Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Een Reliekschrijn in de vorm van een Neogotische kapel, verguld brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een wijwatervat met engelenfiguren en een schelp, Barokke stijl, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een vergulde hout gesculpteerde reliekenhouder met een verzegelde reliek van het Heilig Kruis. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Twee dalmatieken, goudbrokaat versierd met cabochons. Bijgevoegd een koorkap met IHS logo.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 240 - 340