Titel | Vier decoratieve zakuurwerk houders, met bijhorende zakuurwerken. Roskopf en andere. |
Hoogte | 18 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot ID | 27969 |
Een Neoklassieke driedelige schouwgarnituur, klok met twee zijstukken, Brons gemonteerd op marmer. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een kartel klok met handgeschilderd bloemendecor, gemonteerd met brons. (c.1900).
Schattingsprijs: € 200 - 300
Gilles Martinot à Paris, een 'Religieuse' schouwklok, verguld brons en Boulle inlegwerk. 17de/18de eeuw.
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Een Schouwklok met jager, verguld kunstbrons gemonteerd op geëboniseerd hout. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300