Twee antieke reliekenhangers met relikwieën van het Heilig Kruis en Apostelen, 18de eeuw. (W:4 x H:5 cm)
Lot 474

Schattingsprijs: € 600 - € 800

Twee antieke reliekenhangers met relikwieën van het Heilig Kruis en Apostelen, 18de eeuw.

Een relikwiehouder met 5 relikwieën:
Ex Ligno S. Cruxis - Heilig Kruis
Saint Paul, Martyr
Saint Lufti Martyr.
Saint Relati, Martyr.
Saint Mauri Martyr.

Verder afgewerkt met een afbeelding van een schrijn.

S. Cruxis (Heilig Kruis).
Saint Sixti, Martyr.
Saint Tigrini, Martyr.
Saint Columba Martyr.
Saint Respinij Martyr. ?

Verder afgewerkt met een klieine gravure van een heilige.

4 cm

5 cm

Schattingsprijs

€ 600 - € 800

Lot nummer

474

27933

Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Zilver cuppa, verguld messing. 19de eeuw. (H:24,5 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Bourdon, Gent (Attr) 'Relikiquarium en Wijwatervat met een relikwie van het Heilig Kruis', Cruxis DNJC. (L:6 x W:9 x H:28,5 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek orgel, gesculpteerd hout in Neogotische stijl, circa 1900. (L:59 x W:114 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar relikwie schrijnen, Neogotiek, brons en glas. (L:16,5 x W:26,5 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een Koorkap, een paar dalmatieken en twee Romeinse Kazuifels, Borduurwerken.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Auguste Moreeuw, Brugge, Kelk, Neogotisch, Zilver met email plaquettes. 862g. (H:22,8 x D:16,7 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Zes Biscuit porseleinen 'Tafel wijwatervaten' Engelen en Jezus Christus. 19de eeuw. (H:32,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 600