Een reliekenkast met een relikwie van een voet, gemerkt V.M. Bach Cedron, gedateerd 1768.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 2.000 - € 3.000

Op de keerzijde met een datum: 1768.
Bach Cedron is waarschijnlijk een vertaling voor 'De Beek van Cedron', een plaats waar Christus in het water werd gehaald nadat hij werd gevangen genomen.

15 x 26 x 45 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 2.000 - € 3.000

27932

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Neogotische kelk, verguld messing met een email plaquette. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een fijn wijwatervat 'Christus vastegebonden aan de kolom', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Neogotische kelk, gemonteerd met email plaquettes en cabochons. Frankrijk. 950/1000. 540g.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500