Een vergulde hout gesculpteerde reliekenhouder met een verzegelde reliek van het Heilig Kruis. 18de eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Ex Ligno SS. Crucis, D.N.J. Christi.
Van het kruis van onze heer Jesus Christ.

13 x 25 x 46,5 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

27931

Een reliekmonstrans met relikwieën voor 'Heilige Rochus, Confessoris en Heilige Bernard de Abt'.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een kuisbeeld, messing met cabochons, Neogotiek. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Piëta, rood gepatineerde terracotta.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een ciborie, verzilverd metaal. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een ovaal reliekenkader met relikwieën voor Paus, Heiligen, Maagden en Martelaars, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300