Een antieke houtgesculpteerde 'Kerstscène', Vlaanderen, circa 1700.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Gemonteerd op velours.
Totale afmetingen: 113 x 39 cm.

107,5 cm

34 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

27923

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar grote olielampen, porselein en messing. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Helmut NEWTON & Philippe STARCK (XX-XXI) 'Sumo' Taschen (1999).

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Een paar fijne, verguld bronzen haardvuurbokken, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

S.T. Dupont, twee aanstekers. Laque De Chine en een groot model.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar 5-armige kandelaars, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Montblanc, Meisterstück aktetas, zwart leder.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een collectie van 50 Stoff Nagel BMF kandelaars

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)