Titel | Een driedelige schouwgarnituur, klok met zijstukken. Polychroom porselein in de stijl van Jacob Petit. 19de eeuw. |
Afmetingen | 11 x 22 x 38 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 500 - € 800 |
Lot ID | 27800 |
Some minor restorations, but mostly in good condition.
Small hairline on the dial.
Gilles Martinot à Paris, een 'Religieuse' schouwklok, verguld brons en Boulle inlegwerk. 17de/18de eeuw.
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Een driedelige schouwgarnituur, klok met zijstukken. Polychroom porselein in de stijl van Jacob Petit. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 500 - 800