Een driedelige schouwgarnituur, klok met zijstukken. Polychroom porselein in de stijl van Jacob Petit. 19de eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 500 - € 800

Figuur onderaan me enkele inscripties, gedateerd 1859 en 1872.
Polychroom porselein.

Frankrijk, 19de eeuw.
Hoogte van de zijstukken: 38 cm.
Afmetingen zonder de sokkel, inclusief: 45 cm.

11 x 22 x 38 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 500 - € 800

27800

Some minor restorations, but mostly in good condition.
Small hairline on the dial.

Gilles Martinot à Paris, een 'Religieuse' schouwklok, verguld brons en Boulle inlegwerk. 17de/18de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een messing en cloisonné schouwklok, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, verguld brons met porselein plaquettes. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, verguld brons 'De Vlucht naar Egypte', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Neoklassieke driedelige schouwgarnituur, klok met twee zijstukken, Brons gemonteerd op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een driedelige schouwgarnituur, gepolijst brons. circa 1970.

Schattingsprijs: € 240 - 340