Philippe SPRUYT (1727-1801) 'Jongen met tromel en wapenuitrusting', naar David Teniers.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 200 - € 300

De gravure is gedateerd naast de naam David teniers, 1647.
18de eeuw.

19 cm

16 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

27796

René DE PAUW (1887-1946) 'Zicht op een dorp'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Frans MASEREEL (1889-1972) 'Dame op het Balkon' (1960)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Door GEVAERT (1911-1997) 'Abstract'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek schilderij 'Terugkeer van het lam naar de kudde' olie op doek. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Godfried Vervisch (1930-2014) ‘Meisje voor een Venster’, 1964.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Damse Vaart' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Victor DE BUDT (1886-1965) 'Molen' (c.1930)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'.

Schattingsprijs: € 400 - 600