Een antieke 'Hostie bakvorm', Christus aan het kruis. 18de/19de eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Lengte

72 cm

18,5 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

27786

Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Vermeil cuppa, verguld messing.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een antiek kruisbeeld, brons in Lodewijk XV stijl met wortelhout fineer.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Neogotische kelk, zilver gemonteerd met email en cabochons, Frankrijk, 950/1000. 661g.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een fijn wijwatervat 'Christus vastegebonden aan de kolom', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee Vieux Paris porseleinen tafelwijwatervaten, Christus aan het kruis, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Neoromaanse miskelk, verguld messing. (1933).

Schattingsprijs: € 240 - 340

Célestin DE KEUKELAERE (1800-1883) 'Kelk' zilver, Het leven van Christus, 19de eeuw. 694g.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200