Titel | Een antieke 'Hostie bakvorm', Christus aan het kruis. 18de/19de eeuw. |
Lengte | 72 cm |
Breedte/diepte | 18,5 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot ID | 27786 |
Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Vermeil cuppa, verguld messing.
Schattingsprijs: € 500 - 800
Een antiek kruisbeeld, brons in Lodewijk XV stijl met wortelhout fineer.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Neogotische kelk, zilver gemonteerd met email en cabochons, Frankrijk, 950/1000. 661g.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een fijn wijwatervat 'Christus vastegebonden aan de kolom', gepatineerd brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500