Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX) |
Titel | Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX) 'Vaas' Vlaams Aardewerk, Torhout. |
Hoogte | 35 cm |
Diameter | 28 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot ID | 27781 |
One of the handles with a restoration. Otherwise in good condition.
Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Twee paar Vieux Paris vazen, met ajouranden, verguld porselein. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Twee schalen' geglazuurde keramiek voor Perignem. (D:17 x W:50 x H:6 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300