Nimy, een paar figuratieve cache-pots in de vorm van zwanen.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Nimy France, een paar figuratieve cache-pots in de vorm van zwanen.

Gemerkt: Manufacture Imperiale Royalle, Fabrication Belge/Made in Belgium.

30 x 39 x 28 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

27779

Serge CASTILLO (1951) 'Le Poète Rêveur' (2009)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Perignem, Amphora en Steven, een gevariëerde collectie geglazuurde keramiek, 13 stuks.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Keith HARING (1958-1990) 'Spirit of Art - TriBeCa & SoHo' voor Villeroy and Boch. (1992)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX) 'Vaas' Vlaams Aardewerk, Torhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Limoges, een driedelige schouwgarnituur, porselein met brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Volkstedt Rudolstadt, een grote groep 'De Harp' polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Twee paar Vieux Paris vazen, met ajouranden, verguld porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500