Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

H: 40 cm.
H: 26 cm.
H: 20 cm.

17 x 31 x 40 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

27762

Volkstedt Rudolstadt, een grote groep 'De Harp' polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Serge CASTILLO (1951) 'Le Poète Rêveur' (2009)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 240 - 340

Nimy, een paar figuratieve cache-pots in de vorm van zwanen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henricus De Curte (1821-1868) 'Ciborie', Zilver. Gent, 19de eeuw. 528g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500