Titel | Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw. |
Afmetingen | 17 x 31 x 40 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot ID | 27762 |
Jozef WETS (1808-1887) 'Stralenmonstrans' zilver, barokke stijl. 19de eeuw. 2,310 kg.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een wijwatervat in Barokke stijl, Engelenfiguren en een crucifix. Verzilverd brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340