Een antiek bronzen 'Eeuwig licht' afgewerkt met engelen'. 19de eeuw. (H:115 x D:55 cm)
Lot 388

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Een antiek bronzen 'Eeuwig licht' afgewerkt met engelen'. 19de eeuw.

Rijk afgewerkt met engelenhoofden. Interieur met rood glas.

115 cm

55 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

388

27760

Een antiek bronzen
Een antiek bronzen
Een antiek bronzen
Een antiek bronzen
Een antiek bronzen
Een antiek bronzen

Een grote Multi-Theca met 45 relikwieën voor Martelaars. (W:8 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar staanders, gesculpteerd hout in Neogotische stijl. (L:50 x W:50 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Corpus Christi, brons, gemonteerd op een mahoniehout en marqueterie inleg crucifix. (L:9,5 x W:21 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Vier houtgesculpteerde relikwiehouders met 12 theca voor de 12 apostelen. (W:26 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een verguld bronzen kruis, gemonterd op hout. bijgevoegd twee engelen. Art Deco. (W:28 x H:95 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een verzegelde theca met relikwie 'Sanctae Germanae Cousin', in een Neogotische hanger, met COA. (W:6 x H:14,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een reliekmonstrans met relikwie van het Heilige Kruis, 'De Ligno Cruxis, DNJC'. Jesus Christus. (H:28 x D:11,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Heraldiek, een paar geborduurde heraldische afbeeldingen van de Families d'Udekem & d'Onyn. (W:45 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250