Een antieke houtsculptuur 'Franciscus van Assisi', 19de eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 600 - € 800

Afgebeeld met stigmata, geldstukken aan de voeten en een Rozenkrans.

45 x 57 x 158 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 600 - € 800

27739

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een houtgesculpteerde tabernakeldeur, Engelen en een Heilig Hart, Barokke stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar bustes 'Jezus Christus en de Maagd Maria', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Stralenmonstrans, zilver en email. Nederland, 900/1000. 2,332 kg

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Henricus De Curte (1821-1868) 'Ciborie', Zilver. Gent, 19de eeuw. 528g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Gotisch wijwatervat met gravures, Vlaanderen, 15de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een vergulde hout gesculpteerde reliekenhouder met een verzegelde reliek van het Heilig Kruis. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Hippolyte François MOREAU (1832-1927) 'En Meraude'

Schattingsprijs: € 240 - 340