Een ingekaderd en geborduurd kruisbeeld met een Corpus Christi, ingekaderd achter glas.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 200 - € 300

7 x 38 x 54 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

27729

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jozef WETS (1808-1887) 'Stralenmonstrans' zilver, barokke stijl. 19de eeuw. 2,310 kg.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Célestin DE KEUKELAERE (1800-1883) 'Kelk' zilver, Het leven van Christus, 19de eeuw. 694g.

Een antieke houtsculptuur en rijk gepatineerde figuur van Jezus Christus. (c.1900)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke houtsculptuur van Sint Hubertus van Luik, 17de/18de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Gotisch wijwatervat met gravures, Vlaanderen, 15de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan Jacobus VERMANDELE (1788-1859) 'Kelk, Barokke stijl' Vermeil, Gent. 738g.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 600