Titel | Een ingekaderd en geborduurd kruisbeeld met een Corpus Christi, ingekaderd achter glas. |
Afmetingen | 7 x 38 x 54 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot ID | 27729 |
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Jozef WETS (1808-1887) 'Stralenmonstrans' zilver, barokke stijl. 19de eeuw. 2,310 kg.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Célestin DE KEUKELAERE (1800-1883) 'Kelk' zilver, Het leven van Christus, 19de eeuw. 694g.
Een antieke houtsculptuur en rijk gepatineerde figuur van Jezus Christus. (c.1900)
Schattingsprijs: € 240 - 340