Titel | Een paar bustes 'Jezus Christus en de Maagd Maria', gepatineerd brons. 19de eeuw. |
Hoogte | 21 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot ID | 27725 |
Een paar wijn en water misampullen, verguld metaal met cloisonné email. Neogotiek.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 400 - 600
Henricus De Curte (1821-1868) 'Ciborie', Zilver. Gent, 19de eeuw. 528g.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Vermeil cuppa, verguld messing.
Schattingsprijs: € 500 - 800
Een ovaal reliekenkader met relikwieën voor Paus, Heiligen, Maagden en Martelaars, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300