Titel | Een fijn wijwatervat 'Christus vastegebonden aan de kolom', gepatineerd brons. 19de eeuw. |
Afmetingen | 14 x 17 x 32 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot ID | 27719 |
Een paar wijn en water misampullen, verguld metaal met cloisonné email. Neogotiek.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een neobarokke miskelk, messing met zivler cuppa, passiewerktuigen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 600
Een wijwatervat met engelenfiguren en een schelp, Barokke stijl, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600