Titel | Een Reliekschrijn in de vorm van een Neogotische kapel, verguld brons. |
Afmetingen | 24 x 38 x 46 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot ID | 27717 |
Een Neogotisch ciborie, vermeil, decor met musicerende engelen, Frankrijk. 664g.
Schattingsprijs: € 600 - 800
Twee miskelken met een zilver cuppa, op een verzilverde en koperen basis.
Schattingsprijs: € 400 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een neobarokke miskelk, messing met zivler cuppa, passiewerktuigen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600