Titel | Een houtgesculpteerde tabernakeldeur, Engelen en een Heilig Hart, Barokke stijl. |
Afmetingen | 14 x 42 x 80 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot ID | 27712 |
Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een wijwatervat met engelenfiguren en een schelp, Barokke stijl, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Neogotische kelk, verguld messing met een email plaquette. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Twee miskelken met een zilver cuppa, op een verzilverde en koperen basis.
Schattingsprijs: € 400 - 500
Célestin DE KEUKELAERE (1800-1883) 'Kelk' zilver, Het leven van Christus, 19de eeuw. 694g.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200