Een houtgesculpteerde tabernakeldeur, Engelen en een Heilig Hart, Barokke stijl.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

14 x 42 x 80 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

27712

Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een wijwatervat met engelenfiguren en een schelp, Barokke stijl, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Piëta, rood gepatineerde terracotta.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Neogotische kelk, verguld messing met een email plaquette. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee miskelken met een zilver cuppa, op een verzilverde en koperen basis.

Schattingsprijs: € 400 - 500

Célestin DE KEUKELAERE (1800-1883) 'Kelk' zilver, Het leven van Christus, 19de eeuw. 694g.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een ovaal reliekenkader met relikwieën voor Paus, Heiligen, Maagden en Martelaars, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Hostie bakvorm', Christus aan het kruis. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250