Hummel en Goebel 'Kerststal' polychroom porselein.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 150 - € 250

De Os en de Ezel, Lam, Jozef, Jezus, Maagd Maria, Herder met lammeren.

Jezus Christus, Maria en Jozef zijn ouder, circa 1950-1955.

22,5 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

27707

Twee paar Vieux Paris vazen, met ajouranden, verguld porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Acht borden met 'Spreuken en Zegswijzen', Vlaams Aardewerk.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Drie antieke sierborden met polychroom decor, Delft en Faience De L'est.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Delft, een collectie tafelaccessoires en borden.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Serge CASTILLO (1951) 'Le Poète Rêveur' (2009)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Laignel, Kortrijk, 'Siska' door Victor acke, Vlaams Aardewerk.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Bart MARECHAL (1938-2016) 'Cache-pot op hoge voet'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Joost MARECHAL (1911-1971) 'Hoofd van een dame'

Schattingsprijs: € 200 - 300