Een antieke achterglasschildering: 'Christus met de doornkroon', 19de eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Totale afmetingen: 31 x 37 cm.

19 cm

25 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

27704

Een houtgesculpteerde tabernakeldeur, Engelen en een Heilig Hart, Barokke stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Henricus De Curte (1821-1868) 'Ciborie', Zilver. Gent, 19de eeuw. 528g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Koorkap, een paar dalmatieken en twee Romeinse Kazuifels, Borduurwerken.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Hostie bakvorm', Christus aan het kruis. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Piëta, rood gepatineerde terracotta.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een wijwatervat met engelenfiguren, gepatineerd en verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een fijn wijwatervat 'Christus vastegebonden aan de kolom', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500