Saint Louis, een 27-delig glasservies. Glazen en een karaf, verguld kristal. (H:32 cm)
Lot 195

Schattingsprijs: € 1.800 - € 2.500

Saint Louis, een 27-delig glasservies. Glazen en een karaf, verguld kristal.

8 waterglazen: 18 cm.
8 rode wijn: 16,2 cm.
5 champagne coupes: 13 cm.
5 cognac glazen: 13 cm.
Karaf: 32 cm.

32 cm

Schattingsprijs

€ 1.800 - € 2.500

Lot nummer

195

27701

Small tension crack near the handle of the carafe.

GLASWERK
Floris MEYDAM (1919-2011) 'Vaas' voor 'Novy Bor' Tsjechië (c.1975). (H:67 x D:9 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

GLASWERK
Walther Glass, Duitsland, drie decoratieve peren. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100

GLASWERK
René LALIQUE (1860-1945) 'Gui No 1.' (1921). (H:9,7 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

GLASWERK
Lalique France, 'Motif Perruche Tête Baissée'

Schattingsprijs: € 100 - 150

GLASWERK
Een elegante vaas gemonteerd met verzilverd brons, waarschijnlijk Bohemen. 20ste eeuw. (H:56 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

GLASWERK
Val Saint Lambert, 22 kristallen glazen en een kandelaar, Berncastel en andere modellen. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Amalric WALTER (1870-1959) 'Vide Poche - Nachtvlinder'. (L:8,5 x W:9 x H:1 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

GLASWERK
Veertien antieke glazen flessen. Olijfgroen glas. 18de en 19de eeuw. (H:27 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340