Delvaux, een bruin leder 'Toile De Cuir' handtas, circa 1990.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Met de bijhorende bewaartas.

46 cm

30 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

27693

Gebruikssporen.

MODE / JUWELEN
Delvaux, een donkerblauw leder handtas.

Schattingsprijs: € 240 - 340

MODE / JUWELEN
Delvaux 'Rose Des Vents', een donkerblauw leder handtas.

Schattingsprijs: € 300 - 500

MODE / JUWELEN

Schattingsprijs: € 300 - 500

MODE / JUWELEN
Zeven zilveren en verzilverde Rachaida of Bedoeïenen armbanden.

Schattingsprijs: € 240 - 340

MODE / JUWELEN
Een vintage handtas, krokodil leder en verguld beslag.

Schattingsprijs: € 200 - 300