Titel | Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw. |
Breedte/diepte | 16 cm |
Hoogte | 35 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot ID | 27684 |
Pierre DEFILLET (1787-1868) Een Ciborie, zilver en vermeil. Leuven. 621g.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een paar wijn en water misampullen, verguld metaal met cloisonné email. Neogotiek.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een groot relikwiekruis met 9 relikwieën en een Angus Dei, Verzilverd metaal op geëboniseerd hout, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 400 - 600