Verras me
Terug naar account
Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.
6 november 2024

Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Omschrijving van het lot


Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.

Verzilverd brons. 

Verzegelde theca met relikwieën voor: 
- Saint Candida, Virgin and Martyr. 
- Saint Peter, Martyr. 
- Saint Brigittdae Viduae - Bridget of Vidua. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.

Breedte/diepte

16 cm

Hoogte

35 cm

Veilingsdatum

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot ID

27684

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.
Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.
Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.
Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.
Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.
Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.
Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.
Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.
Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Pierre DEFILLET (1787-1868) Een Ciborie, zilver en vermeil. Leuven. 621g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Een paar wijn en water misampullen, verguld metaal met cloisonné email. Neogotiek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een groot relikwiekruis met 9 relikwieën en een Angus Dei, Verzilverd metaal op geëboniseerd hout, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

RELIGIEUS
Een Koorkap, zilverbrokaat met afbeelding van Alziend Oog, Bijgevoegd een kazuifel en Romeinse Kazuifel met IHS logo.

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Vijf Vaandels met religieuze figuren en taferelen. Borduur- en drukwerk. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Een Piëta, rood gepatineerde terracotta.

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een wijwatervat met engelenfiguren, gepatineerd en verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

RELIGIEUS
Een Stralenmonstrans, zilver en email. Nederland, 900/1000. 2,332 kg

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500