Titel | Een reliekmonstrans met relikwieën voor 'Heilige Rochus, Confessoris en Heilige Bernard de Abt'. |
Breedte/diepte | 14 cm |
Hoogte | 37 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot ID | 27680 |
Twee dalmatieken en drie Romeinse Kazuifels, Dik goudbrokaat en borduurwerken.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar wijn en water misampullen, verguld metaal met cloisonné email. Neogotiek.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een ovaal reliekenkader met relikwieën voor Paus, Heiligen, Maagden en Martelaars, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Célestin DE KEUKELAERE (1800-1883) 'Kelk' zilver, Het leven van Christus, 19de eeuw. 694g.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Twee dalmatieken, goudbrokaat versierd met cabochons. Bijgevoegd een koorkap met IHS logo.
Schattingsprijs: € 400 - 600