Een siervaas Sèvres, met bronzen leeuwenkoppen versierd op een bronzen voet, en met handgeschilderd decor, gemerkt Leber
Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 850
Titel | Een siervaas Sèvres, met bronzen leeuwenkoppen versierd op een bronzen voet, en met handgeschilderd decor, gemerkt Leber |
Afmetingen | 30 x 36 x 63 cm |
Veilingsdatum | 11/03/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.063 |
Lot nummer | 107 |
Lot ID | 2768 |