Een paar grote kandelaars, gepatineerd brons met kettingen. In de stijl van Ferdinand Barbedienne. (c.1880). (L:26 x W:26 x H:98
Lot 111

Schattingsprijs: € 700 - € 900

Een paar grote kandelaars, gepatineerd brons met kettingen. In de stijl van Ferdinand Barbedienne.

Bruin gepatineerd brons.
Staande op marmer basissen met leeuwenpoten.

Circa 1880.

26 x 26 x 98 cm

Schattingsprijs

€ 700 - € 900

Lot nummer

111

27677

Renove Rouselare, een vintage weegschaal. 1946. (L:37 x W:67 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100

Een antieke 'Brievenkist', marqueterie inlegwerk, Engeland. (c.1900). (L:34 x W:24 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een gesculpteerde 'Blackamoor' tafellamp, gepatineerd en verguld. Circa 1920. (L:21 x W:21 x H:92 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar fijne, verguld bronzen haardvuurbokken, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:16 x W:38 x H:47,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar gietijzeren tuinvazen, gepatineerd. (L:60 x W:83 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke dirigeerstok, Birmingham, UK, 1892. (L:50,5 x D:2 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lévy COBLENTZ (1828-?) 'Juwelendoos' email de Limoges. 19de eeuw. (H:8 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een vintage spionnencamera, groen gepatineerd metaal. (L:5 x W:5 x H:3,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180