Titel | Een Neogotisch ciborie, vermeil, decor met musicerende engelen, Frankrijk. 664g. |
Hoogte | 27,5 cm |
Diameter | 15,5 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 600 - € 800 |
Lot ID | 27656 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een paar wijn en water misampullen, verguld metaal met cloisonné email. Neogotiek.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 600