Een set Lithurgische accessoires, Lezenaar, Altaarschel, Processiekruis en kerkkandelaars.
Lot 367

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Messing in Neogotische stijl.

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

367

27630

Een wijwatervat in Barokke stijl, Engelenfiguren en een crucifix. Verzilverd brons. 19de eeuw. (W:19 x H:46,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke houtsculptuur en rijk gepatineerde figuur van Jezus Christus. (c.1900). (L:16 x W:27 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een verguld messing Torenmonstrans, Neogotisch. (c.1900). (L:15,5 x W:21 x H:58,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een fijn wijwatervat 'Christus vastgebonden aan de kolom', gepatineerd brons. 19de eeuw. (L:14 x W:17 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie van 8 verzegelde theca met relikwieën voor heiligen, o.a. Bonifatius, Theresia van Lissieux.

Schattingsprijs: € 400 - 800

Een antieke houtsculptuur 'Franciscus van Assisi', 19de eeuw. (L:45 x W:57 x H:158 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een grote Corpus Christi, gemonteerd op een Faux boomstam kruisbeeld, Polychroom gips. (W:130 x H:250 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke Russische Icoon 'Madonna Della Seggiola', naar Rafaël', olie op paneel. 19de eeuw. (W:26,5 x H:31,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500