Titel | Een Koorkap, een paar dalmatieken en twee Romeinse Kazuifels, Borduurwerken. |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot ID | 27627 |
Een wijwatervat in Barokke stijl, Engelenfiguren en een crucifix. Verzilverd brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Pierre DEFILLET (1787-1868) Een Ciborie, zilver en vermeil. Leuven. 621g.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een wijwatervat met engelenfiguren, gepatineerd en verguld brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Bourdon, Gent (Attr.) 'Vermeil Kelk', Neogotische stijl, zilver. 793 gram
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500