Een Koorkap, een paar dalmatieken en twee Romeinse Kazuifels, Borduurwerken.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Bijgevoegd zijn enkele stola en maniple.
Borduurwerken in de vorm van het Lam Gods, IHS en florale motieven.

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

27627

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pierre DEFILLET (1787-1868) Een Ciborie, zilver en vermeil. Leuven. 621g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 240 - 340

Bourdon, Gent (Attr.) 'Vermeil Kelk', Neogotische stijl, zilver. 793 gram

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een fijn wijwatervat 'Christus vastegebonden aan de kolom', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een verguld messing Torenmonstrans, Neogotisch. (c.1900).

Een Neogotische kelk, verguld messing met een email plaquette. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340