Een reliekmonstrans, bijgevoegd 6 theca, Fransiscus Xaverius, Vincent Martyr, Stephani. Documenten. (H:29 cm)
Lot 487

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Een reliekmonstrans, bijgevoegd 6 verzegelde theca, Fransiscus Xaverius, Vincent Martyr, Stephani.

Monstrans met een relikwie voor Saint Francis Xavier
Grote theca met 2 relikwieën 'Maximilla S. Vincentii Martyr' & S. Modestinae Martyr.
Grote theca met 4 relikwieën (Glas gebroken): Saint Redemptiae Martyr, Saint Pius Martyr, Saint Optatae Martyr, Saint Nominandae Martyr.
Small theca with a relic 'De Columna Flaggelationis DNJC'. - Van de geselkolom van Jezus Christus.

Drie theca's met document:

- Ex Ossibus Saint Stephani, Martyr.
- Ex Ossibus Saint Luciani, Martyr.
- Ex Ossibus Saint Bertini, Confessor and Abbott.

29 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

487

27622

One large theca with a damaged glass.
The other large relic with loose pieces.

Een ingekaderd en geborduurd kruisbeeld met een Corpus Christi, ingekaderd achter glas. (L:7 x W:38 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een mooie collectie Kronen voor religieuze beelden, zilver, messing en verzilverd metaal. 19de/20ste eeuw. (H:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg. (H:35 x D:16,5

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Een paar bustes 'Jezus Christus en de Maagd Maria', gepatineerd brons. 19de eeuw. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke Russische Icoon 'Madonna Della Seggiola', naar Rafaël', olie op paneel. 19de eeuw. (W:26,5 x H:31,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Heilige Sebastiaan, een antieke sculptuur, eik. 16de/17de eeuw. (L:20 x W:25 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke houtsculptuur van Heilige Antonius van Egypte met zijn varken. 18de eeuw. (L:24 x W:34 x H:94 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een reliekenkast met een relikwie van een voet, gemerkt V.M. Bach Cedron, gedateerd 1768. (L:15 x W:26 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000