Een paar houtgesculpteerde armstoelen en voetbankje, gebruikt in Art Deco kapel, leder. (L:60 x W:60 x H:73 cm)
Lot 434

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een paar houtgesculpteerde armstoelen en voetbankje, gebruikt in Art Deco kapel, leder.

Circa 1920.

Footstool: 43 x 34 x 34 cm.
Chairs: 60 x 60 x 73 cm.

60 x 60 x 73 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

434

27618

Leather to be replaced.

Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Zilver cuppa, verguld messing. 19de eeuw. (H:24,5 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een grote houtgesculpteerde Corpus Christi, 19de eeuw. (W:75 x H:109 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een fijn gepolychromeerde en levensgrote 'Onze-Lieve-Vrouw en het serpent', Terracotta. Circa 1900. (L:50 x W:50 x H:1

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een houtgesculpteerde tabernakeldeur, Engelen en een Heilig Hart, Barokke stijl. (L:14 x W:42 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtscuptuur van 'Christus De Verlosser'. (W:44,5 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie paar Neogotische kerkkandelaars, messing met cabochons. Circa 1900. (H:70 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een groot gietijzer wijwatervat met afbeelding van Christus, Neobarokke stijl. (W:34 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Zuster 'Anna van Jezus' (1545-1621), olie op doek. (1893), 19de eeuw. (W:80 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500