Boulanger S.A., een paar tafellampen. Hollywood Regency stijl.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Verzilverd en verguld metaal.

Gelijkaardige modellen met sticker onderaan. Deze hebben geen sticker meer.
Afmetingen inclusief de orignele lampenkappen.

35 x 35 x 75 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

27616

Een decoratieve liggende leeuw, geglazuurde terracotta. Italië, circa 1960-1970.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een houtgesculpteerde zonnespiegel met gebogen stralen, convexe spiegel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Lusterie Deknudt, een paar 'Ananas' tafellampen, gepatineerd messing.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Twee schalen' geglazuurde keramiek voor Perignem. (D:17 x W:50 x H:6 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Lopende Herten'

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Chaty Vallauris, een grote zonnespiegel. Verguld metaal.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal' voor Amphora

Schattingsprijs: € 80 - 120

Pierre Imans, Paris, hoofd van een paspop. Glazen ogen en echt haar. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250