Lusterie Deknudt, een paar 'Ananas' tafellampen, gepatineerd messing.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Onderaan getekend Lusterie Deknudt.
Tweede helft van de 20ste eeuw.

Afmetingen zonder lampenkap.

57,5 cm

15 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

27615

Pia MANU (XX) 'Lopende Herten'

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

KERAMAR (XX) 'Vis' een bas-relief, geglazuurde keramiek. (W:33 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Deknudt, Loevsky & Loevsky, een tafellamp, 'Uil'. (c.1980).

Schattingsprijs: € 120 - 180

Perry KING & Santiago MIRANDA (XX-XXI) 'Aurora' voor Arteluce

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een houtgesculpteerde zonnespiegel met gebogen stralen, convexe spiegel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Chaty Vallauris, een grote zonnespiegel. Verguld metaal.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Robert GUILLERME & Jacques CHAMBRON (XX) Vloerlamp. Hout en keramiek. Circa 1960. (L:45 x W:45 x H:176 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300