Titel | Een Schouwklok met jager, verguld kunstbrons gemonteerd op geëboniseerd hout. 19de eeuw. |
Afmetingen | 14 x 26 x 46 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot ID | 27611 |
Een Neoklassieke driedelige schouwgarnituur, klok met twee zijstukken, Brons gemonteerd op marmer. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Gilles Martinot à Paris, een 'Religieuse' schouwklok, verguld brons en Boulle inlegwerk. 17de/18de eeuw.
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000