Een olielamp op een staander, Een bijzettafel met parelmoer inleg, Napoleon 3. (L:40 x W:40 x H:150 cm)
Lot 311

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een olielamp op een staander, Een bijzettafel met parelmoer inleg, Napoleon 3.

Bijzettafel: 75 x 50 cm.

40 x 40 x 150 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

311

27610

Werner STOFF & Hans NAGEL (XX) '50 Kandelaars'. (L:11,5 x W:11,5 x H:7 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 500

Een paar grote kandelaars, gepatineerd brons met kettingen. In de stijl van Ferdinand Barbedienne. (c.1880). (L:26 x W:26 x H:98

Schattingsprijs: € 700 - 900

Dertien antieke wereldbollen op een houten voet, circa 1900 en later. (H:64 x D:30 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Oosters instrument 'Dan Tranh' met parelmoer inlegwerk. (L:24 x W:115 x H:15 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Renove Rouselare, een vintage weegschaal. 1946. (L:37 x W:67 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100

Een antieke houtgesuclpteerde Barokke kroon van een Tabernakel?, Zuid Europa, 18de eeuw. (W:54 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 8 boeken, Masereel, Veraneman, Jan Desmarets, Rik Poot Koen Scherpereel.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een antieke 'Brievenkist', marqueterie inlegwerk, Engeland. (c.1900). (L:34 x W:24 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300