Een één-deurs kast, marqueterie inleg, brons en onyx in Napoleon 3 stijl. 20ste eeuw. (L:38,5 x W:101 x H:96 cm)
Lot 1144

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een één-deurs kast, marqueterie inleg, brons en onyx in Napoleon 3 stijl. 20ste eeuw.

38,5 x 101 x 96 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

1144

27609

Een leder stoeltje van hoge kwaliteit, 21ste eeuw. (L:48 x W:46 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een rijk gesculpteerde consoletafel met bijhorende spiegel in Lodewijk XV stijl. 1891. (H:260 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een decoratieve bijzettafel met een geometrisch decor 'Faux Lapis Lazuli en Marmer'. (W:67 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een vintage 'Faux Bamboe' dressoir, twee deurtjes en 3 lades. (L:47 x W:180 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een decoratieve bijzettafel met decor van 'Varens' en een geometrisch decor. (W:67 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driehoekige speeltafel met marquetterie, Nederland, 19de eeuw. (L:80 x W:80 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote vloerlamp, gepatineerd en gesculpteerd hout. Circa 1900. (H:180 x D:30 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een elegante spiegel, gesculpteerd houten gepatineerd stucwerk in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:52 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250