Een antiek wijwaterevat, brons, circa 1400.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Frans model. Inclusief het originele heft.
Staande op 3 pootjes.

Totale hoogte inclusief heft: 38 cm.

25,5 x 28 x 24,5 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

27604

Een antieke vijzel met stamper, brons, 17de/18de eeuw. (H: 10 x D: 14,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke achterglasschildering: 'Christus met de doornkroon', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een verguld messing ciborie met paarse cabochons, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een ingekaderd en geborduurd kruisbeeld met een Corpus Christi, ingekaderd achter glas.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek kruisbeeld, brons in Lodewijk XV stijl met wortelhout fineer.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een groot relikwiekruis met 9 relikwieën en een Angus Dei, Verzilverd metaal op geëboniseerd hout, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een antieke houtsculptuur van een engel met vleugels.

Schattingsprijs: € 200 - 300