DeSede, Zwitserland, een paar rood lederen armzetels. (L:64 x W:66 x H:83 cm)
Lot 030

Schattingsprijs: € 400 - € 600

DeSede, Zwitserland, een paar rood lederen armzetels.

Gesigneerd DeSede onder het kussen.

64 x 66 x 83 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

30

27598

Chaty Vallauris, een grote zonnespiegel. Verguld metaal. (D:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote vloerlamp, gepatineerd en gesculpteerd hout. Circa 1900. (H:180 x D:30 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een consoletafel, gechromeerd metaal en glas in de stijl van Belgo Chrome. (L:35 x W:120 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Stolentruhe', Noordrijn-Westfalen, 17de eeuw. (L:66 x W:175 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

Een gesculpteerde mahoniehouten zetel met bijhorende kussens, Lodewijk XV stijl. (L:85 x W:205 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Guéridon bijzetafel, marqueterie inleg en een handgeschilderd faience bord. Napoleon 3. (H:76 x D:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een rijk gesculpteerde consoletafel met bijhorende spiegel in Lodewijk XV stijl. 1891. (H:260 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een zwarte woud, houtgesculpteerde jardinière met bloemenvaas en druivenranken decor. (L:40 x W:73 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300