Titel | Vandenberghe-Pauvers, een tweedelig wandmeubel, gefineerd hout. (c.1980). |
Afmetingen | 45,5 x 90 x 179 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 800 - € 1.200 |
Lot ID | 27584 |
Een decoratieve liggende leeuw, geglazuurde terracotta. Italië, circa 1960-1970.
Schattingsprijs: € 80 - 120
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Twee schalen' geglazuurde keramiek voor Perignem. (D:17 x W:50 x H:6 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Robert GUILLERME & Jacques CHAMBRON (XX) Vloerlamp. Hout en keramiek. Circa 1960. (L:45 x W:45 x H:176 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een houtgesculpteerde zonnespiegel met gebogen stralen, convexe spiegel.
Schattingsprijs: € 240 - 340