Een antieke houtsculptuur van Sint Hubertus van Luik, 17de/18de eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Gesculpteerde eik.

Hubertus houdt een boek in de hand, nabij zijn rechter onderzijde met een hert.
Restanten van originele polychromie.

13 x 19 x 60 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

27564

Missing pieces.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Joseph KÖRSCHGEN (1876-1937) 'Barzoi' voor WMF.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Fortunato GORI (1886-1925) 'Buste van een kind'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vijf Bustes van dames, gesculpteerde albast, circa 1900.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een wijwatervat in Barokke stijl, Engelenfiguren en een crucifix. Verzilverd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Oscar DE CLERCK (1892-1968) 'Buste van een dame'

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een verguld messing ciborie met paarse cabochons, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee Missale Romanum, 20de eeuw. Bijgevoegd 'Antiphonarium Romanum, 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340