Een Gotisch wijwatervat met gravures, Vlaanderen, 15de eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

6 x 7,5 x 7,5 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

27555

Een antieke houtsculptuur van een engel, polychromie, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Neogotisch ciborie, vermeil, decor met musicerende engelen, Frankrijk. 664g.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een Koorkap, een paar dalmatieken en twee Romeinse Kazuifels, Borduurwerken.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een wijwatervat met engelenfiguren, gepatineerd en verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Neogotische kelk, gemonteerd met email plaquettes en cabochons. Frankrijk. 950/1000. 540g.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Bourdon, Gent, (Attr.) 'Vermeil Ciborie', Neogotische stijl, zilver. 1,522kg.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een wijwatervat met engelenfiguren en een schelp, Barokke stijl, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600