Titel | Een Gotisch wijwatervat met gravures, Vlaanderen, 15de eeuw. |
Afmetingen | 6 x 7,5 x 7,5 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot ID | 27555 |
Een Neogotisch ciborie, vermeil, decor met musicerende engelen, Frankrijk. 664g.
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een Koorkap, een paar dalmatieken en twee Romeinse Kazuifels, Borduurwerken.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een wijwatervat met engelenfiguren, gepatineerd en verguld brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een Neogotische kelk, gemonteerd met email plaquettes en cabochons. Frankrijk. 950/1000. 540g.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500