Een Mechelse gesculpteerde albast 'De Verrijzenis van Christus', 16de eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Met restanten van de originele vergulding en polychromie.
Tweede helft van de 16de eeuw, of circa 1600.

Kader: 21 x 24,5 cm.

12 cm

15 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

27547

Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Vermeil cuppa, verguld messing.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een antieke houtsculptuur van Sint Hubertus van Luik, 17de/18de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan Jacobus VERMANDELE (1788-1859) 'Kelk, Barokke stijl' Vermeil, Gent. 738g.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Bourdon, Gent, (Attr.) 'Vermeil Ciborie', Neogotische stijl, zilver. 1,522kg.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een antieke 'Hostie bakvorm', Christus aan het kruis. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een reliquarium met Jaarkalender, centraal met een Heilig Kruis en Passiewerktuigen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een ingekaderd en geborduurd kruisbeeld met een Corpus Christi, ingekaderd achter glas.

Schattingsprijs: € 200 - 300