Titel | Een Mechelse gesculpteerde albast 'De Verrijzenis van Christus', 16de eeuw. |
Breedte/diepte | 12 cm |
Hoogte | 15 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 1.000 - € 1.500 |
Lot ID | 27547 |
Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Vermeil cuppa, verguld messing.
Schattingsprijs: € 500 - 800
Jan Jacobus VERMANDELE (1788-1859) 'Kelk, Barokke stijl' Vermeil, Gent. 738g.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Bourdon, Gent, (Attr.) 'Vermeil Ciborie', Neogotische stijl, zilver. 1,522kg.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een reliquarium met Jaarkalender, centraal met een Heilig Kruis en Passiewerktuigen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500