Een antieke houtsculptuur van een Pelikaan met kuikens. 18de/19de eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 200 - € 300

18 x 53 x 40 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

27545

Missing pieces and restorations.

Een verguld messing ciborie met paarse cabochons, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Neogotische kelk, zilver gemonteerd met email en cabochons, Frankrijk, 950/1000. 661g.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een wijwatervat met engelenfiguren, gepatineerd en verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Pieter Franz TINEL (1895-1964) 'Moeder met kind'

Schattingsprijs: € 120 - 180

Guglielmo PUGI (c.1850-1915) 'Buste van een dame'

Schattingsprijs: € 400 - 600

PIERI (XIX-XX) 'Elegante Dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500